Sennheiser IE 100 PRO

Sennheiser оголосила про випуск бюджетних внутріканальних навушників IE 100 PRO, які призначені для персонального моніторингу під час виступів, але може використовуватися і в побуті, на що прямо натякає варіант з Bluetooth-адаптером. Модель оснащується нещодавно розробленими 10 мм динаміками і пропонує якісний звук з низьким рівнем спотворень.

Модель дуже зовні і за характеристиками нагадує анонсовані раніше IE 40 PRO і не відрізняється від неї за вартістю. З огляду на те, що сорокових на фірмовому сайті вже немає, можливо це просто ренеймінг для більш прозорої і зрозумиілої структури лінійки, в якій вже є моделі IE 400 PRO і IE 500 PRO.

 Sennheiser IE 100 PRO

Sennheiser IE 100 PRO забезпечують рівень звукового тиску до 115 дБ і здатні відтворювати частоти в діапазоні від 20 Гц до 18 кГц. Модель оснащена зйомним кабелем з такими ж роз’ємами як у інших навушників серії IE і може використовуватися в бездротовому режимі при підключенні Bluetooth адаптера BT Connector (до 10 годин роботи).

 Sennheiser IE 100 PRO BT

Адаптер має вбудований мікрофон і кілька кнопок для управління відтворенням. Підтримуються наступні кодеки: SBC, AAC, AptX, aptX Low Latency. Навушники виготовлені з розрахунком на тривалу і активну експлуатацію, відрізняються міцністю, продуманою ергономікою і дуже комфортні.

 Sennheiser IE 100 PRO BT

Sennheiser IE 100 PRO вже є в продажу і доступні в трьох варіантах кольору (чорний, червоний, прозорий), а також двох комплектаціях (з BT адаптером і без). Навушники укомплектовані силіконовими вкладишами трьох розмірів і ще однією парою — з пеноматериала. У комплекті також щіточка для чистки, кабель і чохол. Вартість версії без BT-адаптера становить 3 369 грн, з адаптером — 5 069 грн.

Якщо вас зацікавила ця продукція, звертайтесь до офіційного дилера Sennheiser — MM.Audio: +38 050 373-30-50