L-Acoustics SB10i

Компанія L-Acoustics беручи вдалий приклад з d&b audiotechnik яка презентувала ультракомпактний B8 у 2019 році, розширює свою інсталяційну лінійку випуском SB10i. Цей компактний сабвуфер забезпечує фірмове звучання L-Acoustics, характерне для набагато більших сабів французького бренду, але завдяки новій, значно зменшеній конструкції корпусу SB10i за габаритами можна порівняти з декількома коробками для взуття, або тим самим d&b B8, розміри практично збігаються, а висота взагалі однакова — 170 мм.

L-Acoustics SB10i

«Команда наших інженерів-конструкторів поставила собі задачу спроектувати низькочастотний кабінет з впізнаваним фірмовим звуком L-Acoustics та габаритами для вітальні, – розповідає менеджер з продукції L-Acoustics Жермен Сімон. – Навіть якщо у вас складається враження, що наш новий SB10i ламає закони фізики, він є блискучою реалізацією цієї мети. Вся потужність сабвуфера серії SB сконцентрована у неймовірно маленькому та ефективному корпусі, який чудово вписується в будь-якому інтерʼєрі, де потрібна візуально непомітна, але при цьому високопродуктивна система».

SB10i оснащений усього одним 10-дюймовим драйвером та забезпечує відтворення низьких частот від 27 Гц та вихідний SPL до 124 дБ, і його габаритні розміри при цьому складають лише 540 х 540 х 170 мм, а вага – всього 15 кг. За характером свого звучання новий сабвуфер ідеально пасує ультракомпактним коаксіальним системам L-Acoustics X4i та 5XT, він має елегантний стриманий дизайн та доступний у кольорах палітри RAL, тому SB10i є чудовим вибором для високотехнологічних житлових та комерційних приміщень, музейних інсталяцій, готелів та ресторанів топ-класу та багатьох інших застосувань.

L-Acoustics SB10i

SB10i пропонує широкі та гнучкі інсталяційні можливості. Інтегрована “технічна панель” має всі необхідні роз’єми та точки кріплення, тому всі монтажні засоби та кабелі можна зручно приховати, незалежно від того, де та як встановлений SB10i: на полиці або під диваном, кріслом чи в елементах архітектури.

«На ринку домашніх та комерційних аудіосистем останнім часом зростає попит на аудіосистеми, які створюють такі самі враження, як на справжньому, динамічному живому концерті, – каже Нік Фіхте, глобальний бізнес-менеджер компанії L-Acoustics Creations. – З запуском SB10i тепер у нас є ідеальний естетично ненав’язливий сабвуфер, який забезпечує вражаючий низькочастотний панч, що є фірмовою рисою наших добре відомих фестивальних та турових звукових систем. А той факт, що надзвичайно низький профіль SB10i дозволяє розмістити його під кріслом або диваном, стане несподіваним бонусом як для домашніх аудіосистем, так і для комерційних проектів».

Поставки SB10i в Україну заплановані на перший квартал 2022 року.