Pioneer DJ HDJ-CUE1 і HDJ-CUE1BT

Pioneer DJ презентує навушники HDJ-CUE1, які існують також у бездротовому варіанті HDJ-CUE1BT. Успадкувавши характер звучання від популярних професійних HDJ-X5, модель є базовою в лінійці. Аудиторія данної моделі не тільки діджеї, а й просто любителі енергійного, яскравого саунду з потужним басом.

Pioneer DJ HDJ-CUE1 і HDJ-CUE1BTВелику ставку виробник зробив на стильність моделі і можливість кастомізації її зовнішнього вигляду. І якщо у провідної версії HDJ-CUE1 оздоблення темно-сірого кольору, то моделі Bluetooth випускаються в чорному, білому і червоному кольорах на вибір. Крім трьох базових кольорів корпусу, передбачена можливість опціональною зміни кольору кабелю і амбушур, правда для цього доведеться придбати один з комплектів HC-CP08, обравши, який з п’яти пропонованих кольорів вам більше до душі. Він може бути: помаранчевим, жовтим, зеленим, блакитним або рожевим.

Pioneer DJ HDJ-CUE1 і HDJ-CUE1BTНезважаючи на можливість самостійно зробити навушники дуже яскравими і помітними, у базовій комплектації вони виглядають як професійний пристрій. Корпус виконаний з якісних матеріалів і розрахований на тривалу і жорстку експлуатацію, яка характерна для виконавців діджейський сетів. Усі рухомі деталі пройшли жорсткі внутрішньозаводські випробування на довговічність. Завдяки міцним і одночасно гнучким вушних чашкам, які повертаються на 90 градусів, а також м’якої дужки, можна комфортно контролювати мікс відповідно до власних уподобань. Слухати одним вухом, поки інша чашка знаходиться на потилиці або поки навушники звисають навколо шиї.

Pioneer DJ HDJ-CUE1 і HDJ-CUE1BT

HDJ-CUE1 мають невелику вагу (215 г, BT версія 250 г), тому їх можна носити протягом тривалих діджейських сетів або прогулянок, відчувачи себе комфортно. Крім того, конструкція, що складається — спрощує перевезення навушників, тому вони можуть перебувати біля користувача постійно — у стані готовності до відтворення звуку в будь-яку хвилину.

Pioneer DJ HDJ-CUE1 і HDJ-CUE1BT

Якщо важлива мобільність, то ваш вибір HDJ-CUE1BT. Технологія Bluetooth дозволяє встановлювати бездротову свободу при прослуховуванні музики, а вбудований мікрофон дозволяє приймати телефонні виклики. Якщо ж виникла необхідність виконання діджейського сету, можна просто підключити кабель і зосередитися на міксі. У комплекті як до дротової, так і бездротової версії є спіральний кабель довжиною 1,2 м, що забезпечує свободу пересування, а його коннектор байонетного типу дозволяє запобігти випадковому від’єднанню.

Вартість моделі HDJ-CUE1BT складає 99€, HDJ-CUE — 69€, HC-CP08 — 36€, в гривнях по курсу.

Якщо вас зацікавила ця продукція, звертайтесь до офіційного дилера Pioneer DJ — MM.Audio: +38 050 373-30-50