JBL PRX ONE

Компанія HARMAN Professional Solutions представляє портативну вертикальну акустичну систему “все в одному” JBL PRX ONE і універсальний доданок JBL Pro Connect для управління зі смартфона.

JBL PRX ONE No Grille

JBL PRX ONE складається з вертикального масиву (колон), що включають в себе 12 ВЧ-динамічних головок розіміром 2.5″ з функцією JBL A.I.M. (Array Inumbration Mechanics) та сабвуйера з 12″ НЧ-динаміком з чотирма фазоінверторами і вбудованим підсилювачем класу D, що в сукупності з підсиленням у 2000 Вт (Peak) забезпечує рівень звукового тиску до 130 дБ.

JBL PRX ONE

Є вбудовані професійні ефекти Lexicon і dbx, які включають: реверберацію, еквалайзер, компресію, лімітер, дакінг, дилей і sub synth. Завдяки ним та семиканальному мікшеру, а також восьми регульованим пресетам, користувачі будь-якого рівня зможуть швидко отримати потрібне звучання.

Доступний на Android і iOS доданок JBL Pro Connect відкриває можливості для управління через Bluetooth повним набором функцій мікшера PRX ONE і DSP.

JBL PRX ONE Display Main Menu

Комутаційні можливості дозволяють підключати мікрофони, інструменти, мобільні та інші бездротові пристрої за допомогою універсального набору входів/виходів, який включає чотири професійних роз’єми Neutrik XLR Combo, два канали з фантомним живленням, окремий вхід Hi-Z і два порти USB 2.0, які можуть використовуватися для живлення зовнішніх пристроїв і бездротових систем AKG.

Технічні характеристики JBL PRX ONE

  • Частотний діапазон: 35 Гц – 20 кГц
  • Піковий звуковий тиск: 130 дБ;
  • Потужність підсилювача 1000 Вт (RMS), 2000 Вт (Peak)
  • Габарити: 48,2 x 64,7 x 85 см;
  • Вага: 25,7 кг.
Якщо вас зацікавила ця продукція, звертайтесь до офіційного дилера JBL — MM.Audio: +38 050 373-30-50