Pioneer DJ VM50, VM70, VM80

Pioneer DJ — безумовний лідер у царині професійного діджейського обладнання, представив свіжу лінійку моніторів. До неї увійшли три моделі: VM50, VM70, VM80 c розміром НЧ-динаміка: 5,25″, 6.5″ і 8″ відповідно. Кожена колонка VM серії оснащена підсилювачем класу D і процесором DSP 96 кГц для якісного відтворення звуку з широкою смугою пропускання.

Дифузор НЧ-вуфера підвищеної міцності з арамідного волокна на 30 відсотків легше традиційних моделей на целюлозній (паперової) основі. Мягкокупольний шовковий твіттер має діаметр 1″ дюйм (25 мм). Vortex Bass Accelerator гарантує відмінні низькі частоти без небажаних вібрацій, завдяки тому, що обтічна конструкція ребер фазоинвертора полегшує вільне пересування струменів повітря.

Жорстка алюмінієва передня панель товщиною 4 мм додатково знижує резонанс і вібрації. Рупор постійної спрямованості створює однорідне і широке покриття на СЧ і ВЧ. Форма рупора і кромка вуфера спроектовані таким чином, щоб на частоті розділу був максимально плавний перехід від вуфера до твитера, для формування рівномірного звучання.

Pioneer DJ VM50, VM70, VM80

Щоб налаштувати потрібний вам характер звуку під робоче приміщення або ваші уподобання, в кожному моніторі Pioneer DJ VM передбачений DSP (Цифровий Сигнальний Процесор). На задній панелі розташовані два чотирьохпозиційних перемикача: Low EQ і High EQ. Завдяки зручній конструкції ручок, їх можна перемикати навіть наосліп, щоб отримати одну з 16-ти можливих комбінацій налаштувань еквалайзера.

Режими DSP для Low EQ:Pioneer DJ DSP-control LOW

L1: ROOM 1 — обмеження НЧ (–6 дБ на 63 Гц). Корисно, коли монітор розміщений біля стіни або коли не потрібно потужний бас, наприклад, пізно вночі.
L2: FLAT — плоска АЧХ для природного звучання. Найпопулярніша настройка для створення музики в акустично підготовленому приміщенні.
L3: ROOM 2 — підйом баса (+2,5 дБ на 50 Гц), при необхідності додаткових НЧ, наприклад, у великому просторі.
L4: CLUB BASS — значний підйом НЧ (+ 5 дБ на 50 Гц і +2 дБ на 200 Гц) для створення клубного звуку. Коли вам потрібна максимальна кількість баса, наприклад, для вечірок.
Pioneer DJ DSP-control HIGH

Режими DSP для High EQ:

Pioneer DJ DSP-control HIGH

H1: ROOM 1 — ослаблення ВЧ (–3 дБ шельфом від 3,5 кГц до 12 кГц). Ефективна, коли в кімнаті багато відображень і переважають ВЧ.
H2: FLAT — плоска АЧХ для природного звучання. Найпопулярніша настройка для створення музики в акустично підготовленому приміщенні.
H3: ROOM 2 — збільшує кількість ВЧ (+3 дБ шельфом від 7 кГц). Для більш яскравого звуку або в разі переглушенних приміщень
H4: BRIGHT TREBLE — забезпечує більш розбірливий звук (+1,5 дБ на 4 кГц і +3,5 дБ на 8 кГц) та покращує деталізацію

Абсолютно новий дизайн шестигранної алюмінієвої передньої панелі дозволив освіжити зовнішній вигляд, а також поліпшити якість звуку і міцність. Ефективніше гасяться паразитні вібрації, а захисна решітка твітера знижує ризик пошкодження високочастотної мембрани. Завдяки матовій текстурі з обробкою алюмітом, колонки виглядають професійно і відмінно вписуються в інтер’єр поруч з іншим обладнанням Pioneer DJ.

Pioneer DJ VM50 White

Модель Pioneer DJ VM50 також доступна в білому кольорі. Відмінно освіжить атмосферу студії, особливо в поєднанні з іншими компонентами такого ж кольору.

Якщо вас зацікавила ця продукція, звертайтесь до офіційного дилера Pioneer DJ — MM.Audio: +38 050 373-30-50