Mackie Thump GO

Виробник професійного музичного обладнання Mackie анонсував компактну портативну акустичну систему Thump GO, яка призначена в першу чергу для вуличних музикантів та артистів. Але з легкістю відпрацює вуличну рекламну акцію або вечірку на дачі / на природі. Thump GO — це активна система професійної якості з мікшером і ефектами обробки, яка автономно працює від вбудованої акумуляторної батареї.

Mackie Thump GO аккумулятор

Колонка важить близько 8 кг і має міцний легкий литий корпус. Використовується підсилювач класу D, потужністю 200 Вт, 8 “вуфер і 1” твіттер. Вбудований універсальним двоканальний мікшер. Канали 1 і 2 включають гібридний мікрофонний, лінійний вхід на XLR / TRS. Змінний акумулятор дає до 12 годин автономної роботи. Також можна придбати кілька акумуляторних батарей або подати живлення від мережі.

Mackie Thump GO панель керування

На каналі 2 є Bluetooth і лінійний стереовхід. Доступні кілька режимів роботи, пресети еквалайзера і розумні функції, такі як вбудоване приглушення музики (дакер) і придушення зворотного зв’язку. Користувач може управляти мікшером Thump GO через Bluetooth за допомогою програми Thump Connect 2. Можна розширити набір другою такою же колонкою і призначити по Bluetooth роботу в стерео або повторення моно сигналу у обох колонках.

Mackie Thump GO

Mackie Thump GO з габаритами 45,7 x 23 x 28,5 см буде доступний за декілька місяців за ціною близько $ 500.

Якщо вас зацікавила ця продукція, звертайтесь до офіційного дилера Mackie — MM.Audio: +38 050 373-30-50