Ринок Public Adress акустики досить різноманітний, але навіть в цих умовах з’являються цікаві моделі, які привносять свіжу хвилю і нові можливості для інсталяцій. Одна з проблем, що постають перед інсталяторами — вписатися з мінімальним втручанням в візуальний ансамбль, а при вдалому збігу обставин — доповнити його дизайн стильними елементами. Саме тому габаритні чорні коробки не завжди доречні і потрібні більш елегантні рішення. При цьому звучання має залишатися на високому рівні.

Балтійська компанія AMC, маючи широкий асортимент класичних систем Public Adress, пішла назустріч дизайнерам і стилістам, випустивши сверхмініатюрну стильну систему AMC VIVA 3, яка завдяки своїм габаритам і цікавій формі, може гармонійно доповнити сучасний дизайн і не привертаючи до себе зайвої уваги.

AMC VIVA 3 Black & White

AMC VIVA 3 — пасивна двосмугова система, що базується на 3-дюймовому (72 мм) коаксіальному динаміку з 1-дюймовим (25 мм) твітером. Конструктивно, симпатичний пластиковий кубик з відтятими кутами, зі стороною 10 см. Сітка — алюмінієва. Елегантний тримач складається зі сталевої пластини, яка 4 шурупами кріпиться на стіну, а декоративна пластикова накладка фіксується зверху прикриваючи метал і шурупи. Легко встановлюється і дозволяє повертати гучномовець в двох площинах, горизонтальній та вертикальній. Можна направити в будь-яку сторону і зафіксувати.

VIVA 3 — трансформаторна система, дозволяє використовувати її як в низькоомному включенні так і 100-вольтовому. Номінальний опір в першому випадку — 16 Ом, тобто можна використовувати до 4 колонок на один канал підсилення. У трансформаторному режимі є два варіанти 15 Ватт і 7,5 Ватт. Всі три режими: 16Ω, 15 Вт, 7,5 Вт, доступні на перемикачі тилової панелі. Підключення здійснюється професійними роз’ємами Phoenix, щоб робить встановлення простим і легким. 4-піни дозволяють як подати звуковий сигнал, так і зробити лінк на наступну систему в ланцюгу.

Рекомендації виробника — використання в висококласних магазинах, бутіках, ресторанах, барах та інших місцях, де потрібна якісна фонова музика. Для поліпшення відтворення НЧ, бажано використовувати в поєднанні з сабвуфером АМС SUB 100V.

Основні характеристики AMC VIVA 3:

  • Номінальна потужність: 15W
  • Режими роботи: 15 Вт – 7,5 Вт – 16Ω
  • Чутливість: 86 дБ (1 Вт / 1 м)
  • Частотний діапазон: 200 Гц – 20 кГц
  • Дисперсія на 1000 кГц: 180 градусів
  • Габарити: 145 мм х 107 мм х 98 мм
  • Вага: 0,9 кг
  • Колір: Білий RAL9016, Чорний RAL9017

Роздрібна вартість моделі VIVA 3: 49 Євро, незалежно від кольору.

Фото: Олексій Малайний (Soundman)

Якщо вас зацікавила ця продукція, звертайтесь до офіційного дилера AMC Baltic — MM.Audio: +38 050 373-30-50